LožniceCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZ

Faflík, pan Faflík,
chodil s dědou na ryby, nejraděj na Lužnici „k dubu“, na štiky a úhoře, nebo do zátoky na pískovnu brzy ráno na candáty, někdy taky na okouny a parmy k „pumpě“ na Nežárku.
Už teď oba chytají pořádný kusy tam nahoře, určitě jim na tolik šupin nestačí úlovkový lístek, však oni si to, staří pytláci, už nějak zařídí.
Na jejich počest, na počest mého dědy a pana Faflíka jsme domeček zrekonstruovali na velmi komfortní rekreační chatu ve švédském stylu, jako základnu nejen pro rybářské, lovecké, cyklistické a houbařské výpravy.

Martin Pávek

DŮM K PRONÁJMU, UBYTOVÁNÍ TŘEBOŇSKO, UBYTOVÁNÍ VLKOV NAD LUŽNICÍ, U FAFLÍKA JE POJMENOVÁNO PODLE DLOUHOLETÉHO MAJITELE DOMU VLKOV NAD LUŽNICÍ 87, PANA FAFLÍKA, DŮM BYL POSTAVEN V PADESÁTYCH LETECH  A VE VLKOVĚ SE MU NEŘEKLO JINAK, NEŽ „VILA.“ PŘI REKONSTRUKCI V ROCE 2008 BYLY ZACHOVÁNY PŮVODNÍ DISPOZICE  A DŮM BYL ADAPTOVÁN DLE SOUČASNÝCH POŽADAVKŮ NA KOMFORTNÍ BYDLENÍ 21.STOLETÍ.

Text Box: Houbaření
Fotbal
Volejbal
Památky
Naučné stezky
Posezení u ohně
Cyklistika
Vlkovské pískovny
Lužnice
Nežárka
Písečný přesyp
Koupání
Nudapláž
Surfování
Výlety 
Lov, Rybářské výpravy
Sjíždění řek
Golf
In line bruslení
Bruslení, Lyžování
Tenis
Text Box: © Film Makers s.r.o. 2008 2009, Martin Pávek
Katalog ubytování hotely, penziony, ,motely, pensiony
TOPlist
LožniceCELOROČNÍ PROVOZ
Ubytování - Tixik.com